Yılbaşı Süsleri ve Eglenceleri

Yılbaşı Süsleri ve Eglenceleri
20 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 1.347 kez okundu.
Yılbaşı Süsleri ve Eglenceleri
1- Kokinalar
 Yılbaşı çiçeği olarak da bilinen kokinaları evinizde kullanabilirsiniz. Kokinalar masanızı süsleyebilir ya da dalları ayırıp kapı kollarınıza bağlayabilirsiniz.
 2- Yılbaşı ağacı
Yeni yılın simgesi yılbaşı ağacını elbette canlı olarak seçmiyoruz. Yapay bir yılbaşı ağacını, dilediğiniz gibi süsleyebilir, led lambalarla aydınlatabilirsiniz. yılbaşı ritüeli olarak yeni yıl hediyelerinizi yılbaşı ağacının kenarlarına bırakabilirsiniz.
3- Yılbaşı sofrası
Eğer geceyi evinizde geçirecekseniz, sevdiklerinizle birlikte yiyeceğiniz güzel bir yeni yıl menüsü oluşturanilirsiniz.
4- Kırmızı renk
 Kırmızı da yeni yılı çağrıştıran imgelerden biri. Kırmızı rengi dekorasyonunuzda ağırlıklı olarak kullanabilirsiniz. Yemek masanızda da kırmızı peçeteler ya da meze tabaklarıyla uyumlu bir yılbaşı sofrası hazırlamanız mümkün.
 5- Yılbaşı çorapları

 İçine belki küçük hediyeler atarak sevdiklerinizi mutlu edebileceğiniz yılbaşı çoraplarını yatak başlarına, varsa şöminenize ya da kapı kollarınıza asabilirsiniz.
 6- Mumlar

 Mum ışığı ve mumlar da yılbaşı denince ilk akla gelen objelerden. Hassasiyetiniz yoksa kokulu mumlar tercih edebilirsiniz.
 7- Süsleme

 Bu sene çok moda olan sandalye süslemeyi, yılbaşına özel olarak uygulayabilirsiniz. Kırmızı- beyaz ve yeşil kumaşlar işinizi görecektir.
8- Evde eğlence
 Evde yılbaşı sıkıcı olmak zorunda değildir. Dostlarınızla en sevdiğiniz bilgisayar oyunu, kelime oyunu, sessiz sinema oynayabilir ya da yeni yıl klasiğinden vazgeçmeyip tombala oynayarak eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Beğendiğiniz bir komedi şovu, film izleyerek de yeni yılı karşılayabilirsiniz.
Haber kaynagı http://www.gazetevatan.com/

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git