MERSİN DE DIŞ CEPHE ,TADİLAT VE DEKORASYON ADASTRA GRUP A.Ş İLE KALİTEYLE BULUŞUN

MERSİN DE DIŞ CEPHE ,TADİLAT VE DEKORASYON ADASTRA GRUP A.Ş İLE KALİTEYLE  BULUŞUN
8 Mayıs 2018 tarihinde eklendi, 41 kez okundu.

ADASTRA GRUP; İnsaat Projesi, İç Mimari & Mimari ve 3D Görselleme alanlarında çalışan bir tasarım, proje ve uygulama ofisidir.
Tasarımın bir bütün olması gerektiği yaklaşımından yola çıkarak, mekan tasarlarken mimariye, kullanıcıya, fonksiyona, estetiğe ve detaylara önem vermeyi prensip edinmiştir.
Tasarım sürecini her projede yeni malzemeler ve teknoloji arayışı içinde özgün bir noktaya sürüklemek kaygısı ile modern anlayışını doğaya saygısını yitirmeden sürdürmeyi amaçlamıştır.
ADASTRA GRUP; temelde “insan” unsurunu unutmayan, kullanıcı için fonksiyonel ve estetik çözümler arayan bir tasarım ekibidir.
ADASTRA GRUP ayrıca kişiye ve mekana özel mobilya tasarım ve üretim hizmeti sunmaktadır.
Tasarım ön çalışması sonrası, 3 boyutlu olarak müşteriye proje sunumu yapılmakta, tasarımda varsa gerekli düzenlemelerin yapılmasıyla üretim aşamasına geçilmekte, üretimin tamamlanmasının ardından, mekana özel hazırlanan ürünlerin uygulanmasıyla proje tamamlanmaktadır.
Bu şekilde; hayalinizdeki tasarımlar, yaşam alanlarındaki yerini alarak, gerçeğe dönüşmüş olurlar.
Müşteri memnuniyetinin ön planda tutuldugu firmamızda, müşteri – tasarımcı diyaloğuna yüksek titizlik gösterilerek hizmetler yerine getirilir.
Bu nedenle, projelerde karşılıklı değerlendirmeler sonucunda müşteri memnuniyeti sağlanana kadar, tasarım çalışması da sürdürülmektedir.

MİSYONUMUZ:
Şirketimizin hedefleri ve ilkeleri doğrultusunda; Çalışanlarımızın ve hissedarlarımızın beklentilerini en üst düzeyde karşılayarak, kaynakları en verimli şekilde kullanarak, sürekli büyüme ve gelişme ile birlikte rekabet edebilir ürün ve hizmetleri kalitesini sunmak ve devamlılığını sağlamaktır.

VİZYONUMUZ:
Uluslararası düzeyde aranan bir firma haline gelmektir.

İLETİŞİM: 0543 211 33 47

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git